نمایندگان اقلیت دینی هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند

نمایندگان اقلیت دینی هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند
نمایندگان اقلیت دینی هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند

نمایندگان اقلیت دینی در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای، هفته دفاع مقدس را نشانه‌ای از آمادگی همیشگی تمامی اقشار ملت موحد ایران برای دفاع از ارزش های توحیدی، منافع ملی، تمامیت ارضی ایران دانستند.

به نقل از خانه ملت، نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی در این بیانیه تاکید کردند: هفته دفاع مقدس نه تنها ارج نهادن به خاطره و یاد دفاع قهرمانانه ملت شریف ایران برابر عوامل استکبار و صهیونیسم است، نه تنها ابراز صمیمانه ترین احترام به یاد شهدای والامقام دفاع مقدس و بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، بلکه نشانه ای از آمادگی همیشگی تمامی اقشار ملت موحد ایران برای دفاع از ارزش های توحیدی، منافع ملی، تمامیت ارضی ایران و پیروی از اوامر پدر معنوی موحدان جهان رهبر معظم انقلاب نیز است.

این بیانیه می افزاید: با بزرگداشت هفته دفاع مقدس به تمامی دشمنان ملت موحد ایران اعلام می کنیم که پایان کار هر تجاوزگر به ایران و اهداف والای ملت ایران، پایان کار صدام خواهد بود. ما ایرانیان پیرو ادیان توحیدی نیز همراه با سایر اقشار ملت شریف ایران بر عهد تاریخی خود در دفاع از سرزمین مادری و پیروی از اوامر مقام معظم رهبری تا آخرین قطره خون، مجددا تاکید می کنیم.

label,

About the author